Arrow
Arrow
PlayPause
Slider
Stela_2024_fin.jpg

Aktivní dovolená

Hledej:

GoogleTranslate

UBYTOVÁNÍ ŽLUTICKO

Žlutice – PENZION NAD HRADBAMI
Žlutice s.r.o..
5. května 129
Žlutice 36452
Mobil: 602 203 175
Tel: 353 116 145
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.penzionzlutice.cz
Penzion Nad hradbami se nachází přímo na náměstí malebného historického městečka Žlutice, tj. asi 30 km západně od Karlových Varů, přibližně 5 minut jízdy autem od silnice Karlovy Vary – Praha.
Penzion byl přestavěn v roce 2010 z domu, který kdysi, na počátku dvacátého století sloužil jako Hotel Post. Poslední funkcí před přestavbou bylo ředitelství státního statku, které dodnes připomíná obraz nad schodištěm penzionu zobrazující hrdinný boj kombajnu E 512 a Pragy V3S o zrno v téměř životní velikosti….
Penzion má třináct dvou až čtyřlůžkových pokojů s kompletním sociálním vybavením a dva apartmány o kapacitě deset a sedm lůžek. Apartmány jsou kromě sociálního zařízení vybaveny i kuchyňkou. Maximální kapacita penzionu je 55 lůžek. Poskytujeme též cenově výhodné ubytování pro pracovníky firem.
Součástí penzionu je i restaurace s šedesáti místy, letní terasa ve dvoře se sedmdesáti místy, dětské hřiště s pískovištěma posezením pro rodiče i mnohoúčelový sál s kapacitou až šedesát míst u stolu. Další salonek je připraven pro skupiny do dvaceti lidí. V případě zájmu je možno jej využít jako nekuřáckou jídelnu, zcela oddělenou od restaurace. Sál je vybaven videoprojektorem, výkonnou zvukovou aparaturou a velkoplošnou televizí s videorekordérem. V prostorách penzionu je bezplatná wifi.

Žlutice – PENZION HARMONIE
Žižkov 540
364 52 Žlutice
CHEPO plus s.r.o.
273 51 Unhošť 1196
penzion a sportoviště: pevná: 417 639 781, mobil: 725 964 015
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 
www.penzionharmonie.com
Příjemné ubytování se 33 lůžky v karlovarském regionu, 30 km od Karlových Varů, penzion ve Žluticích, městem s bohatou historií, jak můžete zjistit návštěvou místního muzea, kde je vystaven renesanční Žlutický kancionál nebo prohlídkou místního historického podzemí. Penzion je situován v příjemném ekologickém, kulturním a historickém prostředí Karlovarského kraje. Okolní lesy a louky jsou plné hub, lesních plodů a zvěře, ideálním místem pro houbaření a myslivost. Řeka Střela je rájem pro rybaření. Penzion je výtečným výchozím místem pro cykloturistiku, pěší výlety a hipoturistiku. Ať už chcete sportovat či odpočívat, pobyt u nás vám poskytne spoustu možností a nezapomenutelných zážitků. Ubytování možné v pokojích a apartmánech penzionu se snídaní nebo v rodinných bungalovech s kuchyňkou. Doplňkové aktivity přímo v areálu penzionu: minigolf, virtuální bowling, squash, golfový trenažér, střelecký trenažér. Restaurace se salónkem, vinárna, kongresová místnost, sportoviště. Možnost pořádání firemních akcí, svateb a rodinných oslav.

Semtěž – U DEVÍTI VIDLÍ
Jaroslav Sajdl
Semtěš 10
364 52 Žlutice
Tel: +420 353 231 740 /každý den od 18:00 do 20:00 hodin/
Mobil: +420 602 127 681
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.udevitividli.cz
Vesnické stavení skýtající stylové podkrovní pokoje. Penzion vznikl přestavbou bývalé hospodářské budovy. Původně zemědělská usedlost v Semtěši se stala oblíbeným místem setkávání příbuzných, známých a kamarádů, ale i sousedů a obyvatel okolních vesnic a obcí. V průběhu času prošla proměnou od rodinných setkání a oslav v místo pořádání různých akcí od koncertů po divadelní představení. U Devíti vidlí je kulturním, sportovním a ubytovacím střediskem v klidném prostředí okolí Žlutic v Karlovarském kraji. Ubytovací zařízení nabízíme k využití všem, kdo mají zájem strávit netradiční dovolenou nebo třeba jen víkend v opomíjeném, ale velice zajímavém regionu Karovarska. Ať už pobytu využijete k výletům po okolních památkách, jízdám po místních cyklostezkách nebo třeba k procházkám po okolí, uděláme maximum pro to, abyste odjížděli spokojeni. Srdečně Vás také zveme na všechny akce, pořádané námi, nebo našimi spřízněnými pořadateli.

Žlutice – PENZION NA POLESÍ
Na Výsluní 459
364 52 Žlutice
Mgr. Smyslová
723530113, 602606963
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://www.napolesi.cz/index.htm
K dispozici jsou dva pokoje se samostatným vchodem, vlastní terasou, kuchyňským koutem, sociálním zařízením a sprchou. Do vybavení patří lednička, mikrovlnná trouba, vařič, rychlovarná konvice, pračka, televize. Vítáni jsou i psi. K dispozici je rovněž zahrada s pergolou, ohništěm a dětským koutem. Děti (a dospoělí do 150 kg) mají na zahradě velkou trampolínu s ochrannou sítí!
V jednom pokoji je k dispozici jedno dvojlůžko a jedno lůžko samostatné, v druhém pokoji je futon, na kterém se pohodlně vyspí jedna osoba, nebo dvě děti (1,5 lůžka). Možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky. Soukromí, klid, rodinná atmosféra, kuchyňka, příznivá cena, možnost zvíře na pokoji. 2 pokoje, samostatný vchod, vlastní terasa, vlastní kuchyňka a soc. zařízení, dětský kout, trampolína. Žlutický bazén cca 0,5 km, přírodní koupání asi 1km. Naše okolí je velmi vhodné poznat ze sedla bicyklu, ale i pěšky. Užít si zde mohou i vyznavači jiných sportů (volejbal, tenis, beach volejbal) a v neposlední řadě rybáři a myslivci. Vyznavači sportů zimních si musí bohužel popojet do nedalekých Krušných hor. Pouze za příznivých sněhových podmínek back-country.

Protivec – PEGASUS
Martina Krajčová
Protivec 3
Žlutice 364 52
tel.: 607 102 146
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.pegasus.kvalitne.cz
Pegasus se nachází v malé klidné obci jménem Protivec nedaleko města Žlutice v okrese Karlovy Vary směrem na Chyši (ca 6 km) . Obklopen příjemným prostředím Žluticka. Nabízím Vám možnost ubytování v útulném apartmánu pro 2 osoby s možností 2 přistýlek. Máte možnost využít rovněž projížďky na koních po blízkém okolí. Ve společenské místosti máte možnost využít nabídky teplých či chlazených nápojů včetně čepovaného piva. Stravovaní je u nás vlastní, popřípadě po dohodě.
Máte možnost využít zastřešené úvaziště pro vaše koníčky a občerstvení jak pro ně, tak i pro vás.

PENSION NAHOŘEČICE
Marie a Zdeněk Pučelíkovi
Pension Nahořečice
Nahořečice 23
441 01 Podbořany
Tel: +420 602 473 147
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://sweb.cz/pension.nahorecice
Pension se nachází v malebné krajině ve venkovském prostředí, je vybudován v historické budově původní venkovské školy, je malý, útulný nedaleko Karlových Varů, kam lze pohodlně dojet autem za 20 minut. Ideální pro pěší i cykloturistiku.
Nabízíme celkem 23 lůžek v jednom čtyřlůžkovém, pěti třílůžkových a dvou dvoulůžkových pokojích. Pokoje jsou dobře vybavené, vlastní koupelna a WC, lednice, TV a SAT. Všechny pokoje jsou velmi prostorné, ovšem skutečnou perlou jsou luxusní podkrovní pokoje (cca 60m2). Ze všech oken je fascinující výhled do údolí s nerušenou přírodou. K dispozici je dále také společenská místnost (cca 70m2), vnitřní krb, zahradní posezení, pohodlné parkování nebo po dohodě garážové stání. Naše kapacita nám umožňuje osobní přístup ke každému z hostů. Vaše spokojenost je pro nás vždy na prvním místě. Rádi Vám vyjdeme vstříc a přizpůsobíme se Vašim potřebám.

Žlutice – PENZION „U KOSTELA“
Jiří & Anežka LACINOVI
Dukelských hrdinu 123
364 52 Žlutice
telefon: +420-353-225-789
mobil: +420-737-454-622
E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
http://lacinovi.cz/?page_id=23
Penzion Vám nabízí možnost ubytování, které splňuje veškeré požadavky náročnějšího návštěvníka. Dvoupokojové apartmány mají ložnici samostatně a úplné sociální zařízení. Každý apartmán je vybaven televizorem. Pro ubytované hosty je k dispozici bezdrátové připojení k internetu zdarma. Domácí atmosféra, vysoká míra soukromí a klidu, jsou zajištěny nízkou lůžkovou kapacitou penzionu. Součástí penzionu je stylová společenská místnost, zahradní posezení a možností grilování, pouze pro ubytované. Pro cyklisty je možnost k uskladnění kol.
Cena ubytování při využití nabízených slev jsou vzhledem k poskytovaným službám velmi výhodné a jedinečné. Kdo má rád klid a pohodlí za rozumnou cenu si při potřebě ubytování ve Žluticích vybere určitě rodinný penzion “ U kostela“, kde se o Vás dobře postarají manželé Lacinovi.

0
0
0
s2sdefault

www.touzim.cz  www.becovskabotanicka.cz  www.krajzivychvod.cz  www.skoky.eu  www.biofarmabelina.cz